Zrób pierwszy krok...

... PODEJMIJ WYZWANIE I ĆWICZ RAZEM Z NAMI!

Doskonale wiemy, że czasami ciężko jest z motywacją do ćwiczeń, z podjęciem pierwszego kroku, bo obowiązki zawodowe i domowe spychają myśl o treningu na dalszy plan. Aletrening to doskonała odskoczna, to energia, to zdrowie, to radość, że daliśmy radę.

- Joanna Bieniek

Sunfit to miejsce
dla wszystkich...

... POWSTAŁO Z POTRZEBY DUCHA, CIAŁA A TAKŻE Z POTRZEBY DZISIEJSZYCH CZASÓW!

„ Dlatego chcemy abyście aktywność fizyczną traktowały/traktowali jako przyjemny nawyk. Stąd SUNFIT- radość ćwiczenia.”

- Katarzyna Bieniek

Chcemy abyście aktywność fizyczną traktowali jako przyjemny nawyk.

DLATEGO SUNFIT
BO W GRUPIE SIŁA!

Poznaj Naszych
specjalistów

Joanna Bieniek

Jestem mamą dwójki urwisków, instruktorką fitness, trenerem personalnym, instruktorem nordicwalking. Sport towarzyszył mi od wczesnego dzieciństwa. To Tata, maratończyk amator, biegacz na orientacje, zapalony tenisista, zaszczepił mi i mojej siostrze zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu wolnego.W życiu kieruję się hasłem „Nigdy nie przestawaj marzyć”, bo marzenia rozwijają, nakręcają, motywują i uskrzydlają ;-)

Katarzyna Bieniek

Jestem mamą czwórki dzieci. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej. W czasie studiów wielokrotnie wyjeżdżałam do USA, aby poznać tamtejsze wiodące kluby fitness oraz centra rehabilitacji. Byłam wolontariuszem w najlepszych szpitalach w Nowym Jorku. Po studiach odbyłam 9-miesięczny kurs metody PNF w Kalifornii. Uczestniczyłam jako kadra na wczasach fitness dla kobiet. Uwielbiam jazdę na rowerze, żeglarstwo, narciarstwo biegowe i wiele innych dyscyplin. Pamiętaj, że każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Mam nadzieję, że się spotkamy!

Marcin Buczkowski

Marcin Buczkowski prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz treningi personalne. Marcin ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny, jest licencjonowanym ratownikiem medycznym. Jest trenerem personalnym, instruktorem cross treningu, instruktorem karate, instruktorem trójboju siłowego oraz masażystą. Marcin ma 20 letni staż treningowy (zaczął w wieku 7 lat), od ponad 5 lat pracuje z dziećmi, jest kilkukrotnym medalistą mistrzostw Polski Kyokushin Karate, wciąż czynny zawodnik, pasjonata sztuk walki, treningu siłowego. Systematycznie poszerza wiedzę, uczestnicząc m.in. w kursach i warsztatach. W treningu najważniejszą rzeczą dla Marcina jest bezpieczeństwo i poprawna technika wykonywania ćwiczeń oraz przyjazna atmosfera. Jak sam mówi " mam ogromne szczęście bo moja praca jest jednocześnie moją pasją;)".

Katarzyna Spychała

Ukończyłam AWF w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Jestem instruktorem fitness, kulturystyki ,piłki siatkowej oraz aqua fitness. Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem i uwielbiam aktywnie spędzać czas. Obecnie jestem zwolenniczką treningu funkcjonalnego oraz siłowego. Jestem osobą uśmiechniętą, pełną życia , staram się zarażać innych pozytywną energią, a także wywoływać uśmiech na twarzach innych ludzi. Jeśli już coś robię, to robię to na 100%.