Zrób pierwszy krok...

... PODEJMIJ WYZWANIE I ĆWICZ RAZEM Z NAMI!

Doskonale wiemy, że czasami ciężko jest z motywacją do ćwiczeń, z podjęciem pierwszego kroku, bo obowiązki zawodowe i domowe spychają myśl o treningu na dalszy plan. Aletrening to doskonała odskoczna, to energia, to zdrowie, to radość, że daliśmy radę.

- Joanna Bieniek

Sunfit to miejsce
dla wszystkich...

... POWSTAŁO Z POTRZEBY DUCHA, CIAŁA A TAKŻE Z POTRZEBY DZISIEJSZYCH CZASÓW!

„ Dlatego chcemy abyście aktywność fizyczną traktowały/traktowali jako przyjemny nawyk. Stąd SUNFIT- radość ćwiczenia.”

- Katarzyna Bieniek

Chcemy abyście aktywność fizyczną traktowali jako przyjemny nawyk.

DLATEGO SUNFIT
BO W GRUPIE SIŁA!

Poznaj Naszych
specjalistów

Joanna Bieniek

Jestem mamą dwójki urwisków, instruktorką fitness, trenerem personalnym, instruktorem nordicwalking. Sport towarzyszył mi od wczesnego dzieciństwa. To Tata, maratończyk amator, biegacz na orientacje, zapalony tenisista, zaszczepił mi i mojej siostrze zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu wolnego.W życiu kieruję się hasłem „Nigdy nie przestawaj marzyć”, bo marzenia rozwijają, nakręcają, motywują i uskrzydlają ;-)

Katarzyna Bieniek

Jestem mamą czwórki dzieci. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej. W czasie studiów wielokrotnie wyjeżdżałam do USA, aby poznać tamtejsze wiodące kluby fitness oraz centra rehabilitacji. Byłam wolontariuszem w najlepszych szpitalach w Nowym Jorku. Po studiach odbyłam 9-miesięczny kurs metody PNF w Kalifornii. Uczestniczyłam jako kadra na wczasach fitness dla kobiet. Uwielbiam jazdę na rowerze, żeglarstwo, narciarstwo biegowe i wiele innych dyscyplin. Pamiętaj, że każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Mam nadzieję, że się spotkamy!

Joanna Bieniek

Zapraszam na treningi:

  1. Grupowe ( zajęcia, które się odbywają znajdziesz w grafiku, ale jeśli masz grupę koleżanek i wspólnie chcecie poćwiczyć stworzę zajęcia specjalnie dla Was)
  2. Personalne ( zajęcia jeden na jeden, pełne skupie nie tym, abyś osiągnęła swoje cele)
  3. Online ( masz małe dziecko a chciałabyś poćwiczyć, jesteś rannym ptaszkiem poćwiczyłabyś, ale dzieci śpią i nie ma ich z kim zostawić, taki trening to idealna opcja)
  4. Rodzinne ( chcesz poćwiczyć z mężem, córką, synem - wspólny trening to świetna zabawa)
  5. W studio lub w terenie ( może masz ochotę rozpocząć przygodę z bieganiem lub nordic walking, a dopełnić je treningiem siłowym na sali... to też jest możliwe)

Joanna Bieniek

Bieganie to moja pasja, która pozwala mi się odciąć od codziennych spraw, ale która przerodziła się w coś więcej … wielką pasję. W drugiej części roku 2020 zaczęłam regularnie biegać bez względu na pogodę, nie poddając się i walcząc często sama ze sobą … bo nie lubię zimna ;-) a w naszym klimacie aż 5 miesięcy biega się z reguły w zimnie i szarudze. Moja pasja uczy mnie w dalszym ciągu cierpliwości, bo na wyniki trzeba ciężko pracować, uczy mnie pokory, bo czasem możesz być fizycznie super przygotowana/ny a psychika nie współpracuje z ciałem. Dzięki pasji poznajesz nowe miejsca, nowych ludzi i dzięki temu łapiesz energię. Pierwszy mój start po urodzeniu drugiego dziecka to była spontaniczna decyzja za namową koleżanki i od tego się zaczęło. Jeśli i Ty masz ochotę ruszyć, ale potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się ze mną.